الذین ان مكنهم فی الارض اقاموا الصلوة و ءاتوا الزكوة و امروا بالمعروف و نهوا عن المنكر و لله عاقبة الامور
معرفي ستاد

شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران افتخار دارد در كنار انجام وظائف خود نسبت به توليد و پخش فرآورده هاي نفتي در سطح كشور به امور ديني و معنوي جامعه هدف خود توجه ويژه اي نمايد.

شركت توانسته است به عنوان ويترين صنعت نفت سهم حايز اهميتي را در تفاهم نامه هاي سالانه ستاد اقامه نماز كشور و وزارت نفت به منظور توسعه نمازخانه هاي بين راهي به خود اختصاص دهد و با ارائه خدمات معنوي عموم مردم را ياري نمايد.

شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران در قالب اقامه نماز، سخنراني، تبليغات محيطي، اردوها و مسافرتها، ارسال پيامها، توليد و نشر محتواي فرهنگي، اجراي مسابقات، دعوت از شخصيتهاي تاثيرگذار كشوري، تجليل از فعالين فرهنگي در شركت، بازديد و عيادت برنامه هاي فرهنگي و سياستگذاري هاي خود را براي توسعه معنويت در بين همكاران خود به اجرا گذاشته است.

شوراي اقامه نماز شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران با حمايت شوراي فرهنگي شركت و با نظر مستقيم مدير عامل با رياست حجت الاسلام والمسلمين آقاي مجيد كافي كار خود را از تاريخ 31/6/1397 آغاز نموده است و در اولين اقدام خود پيگيري اصلاح ساختار دستوري و سياستگذاري و اجراي برنامه ها را در اولويت كار خود قرار داد و در تاريخ 18/9/1397 پس از برگزاري نشستها و جلسات متعدد و انجام بررسي هاي لازم در نهايت ساختار مجازي آن زير نظر مدير عامل و با سه معاونت؛ ستاد اقامه نماز، امور روحانيون و دارالقرآن در شوراي فرهنگي شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به تصويب همه اعضاء رسيد.

لازم به ذكر است قبل ازاين حجت الاسلام و المسلمين آقاي علي عسگري با حكم رئيس شوراي اقامه نماز وزارت نفت و زير نظر روابط عمومي رياست شوراي اقامه نماز را بر عهده داشت.

در حال حاضر اعضاء شوراي اقامه نماز شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران از قرار ذيل انتخاب شده اند:

1. مدير عامل شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران و يا نماينده ايشان

2. مدير عامل شركت خطوط لوله و مخابرات نفت و يا نماينده ايشان

3. مدير عامل شركت ملي مهندسي و ساختمان نفت و يا نماينده ايشان

4. مدير هماهنگي و نظارت بر توليد يا نماينده ايشان

5. مدير توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

6. رئيس روابط عمومي شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

7. فرمانده بسيج شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

8. كارشناس ديني